běh kolem světa – fotky 2016

výsledky běh kolem světa 2016

online  a ke stažení (XLS)

vaše online diplomy jsou ke stažení na následujícím odkazu https://www.sportt.cz/diplomas/370

běh kolem světa opět rekordní!

vážené běžkyně, vážení běžci,

děkujeme vám všem za vaši milou a aktivní účast v letošním ročníku běhu kolem světa. právě díky vám se letošní ročník zapsal do historie hned dvěma rekordy: za prvé byl překonán traťový rekord Jan Macoun 41:46 a za druhé byl překonán rekord v počtu účastníků – 349.

uvědomujeme si, že ne všechno bylo zcela perfektní a dokonalé, za což se vám touto cestou omlouváme. děkujeme vám i za inspiraci k vylepšení ročníků následujících. máte-li jakékoli připomínky k organizaci závodu, sem s nimi: office@klejna.eu.

těšíme se na vás zase za rok – v sobotu 9. září 2017!

běh kolem světa – on line registrace ukončena!

milé běžkyně, milí běžci, možnost online registrace na běh kolem světa končí dnes (pátek 9. září 2016) ve 14:00.

od této chvíle je možná jen registrace na místě minimálně 30 minut před startem hlavního závodu – tradičně v 15:15.

běh kolem světa má již přes 300 registrací!!!

trebonskoa to i díky svému mediálnímu partnerovi jímž není nikdo jiný než regionální internetový zpravodaj třeboňsko.cz

běh kolem světa s vaším oblíbeným číslem

milé běžkyně, milí běžci, máte-li své oblíbené startovní číslo, neváhejte, napište nám a běh kolem světa vám ho přidělí. tedy pokud si ho nerezervuje někdo před vámi.

vybírat můžete takto: muži – čísla 2 až 200, ženy čísla 201 až 300.

uzávěrka čísel na přání je ve čtvrtek 8. září 2016 ve 12:00.

pište na office@klejna.eu, předmět: číslo na přání.

nezapomeňte uvést své celé jméno!

těšíme se na vás již za deset dní v třeboni!

běh kolem světa na rozhlasových vlnách

díky novému mediálnímu partnerovi je běh kolem světa slyšet na všech frekvencích hitrádia faktor!

poslouchejte pozorně a dozvíte se víc! nebo si přehrajte rozhlasový spot

běh kolem světa má nové sponzory!

· nutramino – zajistí pro vás pitný a výživový režim před, v průběhu i po závodě běh kolem světa. více zde: http://www.nutramino.cz

· cep – nabídne vám nejen kompresní oblečení, ale i speciální zdravotní oblečení – sami jsme vyzkoušeli! více zde: http://www.cepsports.cz

· hitrádio faktor – aktuální zpravodajství z jihočeského regionu a spousta dobré zábavy na frekvenci 104.3 mhz fm jižní čechy. více zde: http://www.hitradiofaktor.cz

běh kolem světa je na facebooku!

po testovacím provozu jsme naostro spustili náš facebookový profil „běh kolem světa“. chcete-li nejčerstvější informace o běhu kolem světa přidejte si nás do přátel se ještě dnes! přesně tady: https://www.facebook.com/events/532529220287029/

těšíme se na vás v třeboni v sobotu 10. září 2016!

od 1. června 2016 má běh kolem světa svého odborného poradce!

není jím nikdo jiný než jihočeský atletický guru ivan rokos! atletice se aktivně věnuje od svých 14-ti let. začínal jako sprinter (proto mu tak jdou finiše), později přešel na překážky aby nakonec zakotvil u dlouhých tratí. v současné době působí jako trenér, rozhodčí a funkcionář tj jiskra třeboň (dříve sk start třeboň). pro letošní běh kolem světa pomáhá tvořit propozice a pravidla a zároveň metodicky řídí závody dětí a mládeže.

klejna - běh kolem světa - fotka ivan rokos

registrace již od 1. dubna 2016

od 1. dubna 2016 pro vás zde spustíme online registrace do hlavního závodu běh kolem světa. a opět platí ono známé pořekadlo „kdo dřív přijde, ten dřív mele.“ proto ti z vás, kteří se řádně registrují do konce měsíce května, budou mít startovné výrazně levnější, než ti, kteří to nechají na poslední chvíli. více v propozicích závodu běh kolem světa.

běh kolem světa součástí jbp!

po úspěšné spolupráci v letech minulých se i letošní ročník sportovní akce běh kolem světa stal součástí seriálu jihočeského běžeckého poháruvelmi si ceníme spolupráce s profesionálně organizovanou celoroční běžeckou soutěží, jakou jihočeský běžecký pohár bezesporu je!

letošní ročník měříme čipově!

díky partnerství uzavřenému se společností sportovní servis budeme v letošním ročníku každému závodníkovi půjčovat měřící čip (umísťuje se na botu), díky němuž bude čas každé běžkyně a běžce zaznamenán naprosto přesně a hlavně spravedlivě.
na startu se tedy nemusíte tlačit a strkat, váš čas se začne měřit až po proběhnutí přes startovní čáru, v níž bude snímací zařízení.

časy online

zadáte-li při registraci číslo svého mobilního telefonu, pošleme vám chvilku po doběhu váš výsledný čas

diplomy elektronicky

letos již nemusíte čekat na svůj diplom, než ho naše dobrovolnice vypíší. nově si ho můžete stáhnout v elektronické podobě zhruba dvě hodiny po oficiálním ukončení závodu!

vyhlašujeme vítěze všech kategorií

v letošním ročníku akce běh kolem světa vyhlašujeme vítěze všech věkových kategorií a ne jen ty absolutní

· online výsledky budou zde

· diplomy ke stažení budou zde